ETİMESGUT VESTEL SERVİSİ 250 12 13

Ankara Etimesgut Vestel Servisi 250 12 13 ; firmamız Ankara ili Etimesgut ilçesinde Vestel markası için servis hizmeti vermekteyiz. Firmamız kaliteli ve hızlı hizmetleri uygun fiyatlarla ayağınıza getiriyor. Servislerimiz gün içerisinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Servisimiz hafta içi: Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma günleri hafta sonu Cumartesi günü sabah ; 09:00- akşam: 19:00 arası hizmet vermektedir.

Vestel markası buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma servisi, derin dondurucu, televizyon, süpürge,küçük ev aletleri gibi ürünleriniz için servisimizi gönül rahatlığıyla ulaşabilirsiniz. Yapılan işlemler, değişen parçalar 1 yıl parça garantisi altındadır. Makinelerinizle karşılaşabileceğiniz her türlü problem için 250 12 13 numaralı telefonumuzdan bizleri arayarak müşteri temsilcilerimizden ya da teknisyen arkadaşlarımızdan makineleriniz ve makinerleriniz de karşılaştığınız problemlerle ilgili bilgi alabilirsiniz.

Etimesgut Vestel Servisi , geniş servis ağı ve uzman personeliyle siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Günümüzde güvenilir ve kaliteli servis hizmeti alabileceğiniz servislerin sayısı oldukça azalmışken biz Etimesgut Vestel Servisi olarak bu eksikliği kapatmak için sizlere hizmet veriyoruz alanında uzman teknisyenlerle aynı gün içerisinde servis imkanı ve 1 yıl yedek parça ve işçilik garantisi ile diğer servislerden bir adım öne çıkmaktadır. Kaliteli ve güler yüzlü hizmet almak için hemen 250 12 13 numaralı telefondan bizlere ulaşarak arıza kaydınızı oluşturup teknik destek hizmetlerimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Etimesgut hizmet bölgelerimiz;

 1. 30 AĞUSTOS MAHALLESİ
 2. AHİ MESUT MAHALLESİ
 3. ALSANCAK MAHALLESİ
 4. ALTAY MAHALLESİ
 5. AŞAĞIYURTÇU MAHALLESİ
 6. ATAKENT MAHALLESİ
 7. AYYILDIZ MAHALLESİ
 8. BAĞLICA MAHALLESİ
 9. BAHÇEKAPI MAHALLESİ
 10. BALIKUYUMCU MAHALLESİ
 11. ELVAN MAHALLESİ
 12. ERLER MAHALLESİ
 13. ERYAMAN MAHALLESİ
 14. ETİLER MAHALLESİ
 15. FATİH SULTAN MAHALLESİ
 16. FEVZİYE MAHALLESİ
 17. GÖKSU MAHALLESİ
 18. GÜZELKENT MAHALLESİ
 19. İSTASYON MAHALLESİ
 20. KAZIM KARABEKİR MAHALLESİ
 21. OĞUZLAR MAHALLESİ
 22. PİYADE MAHALLESİ
 23. SÜVARİ MAHALLESİ
 24. ŞEHİT OSMAN AVCI MAHALLESİ
 25. ŞEHİTALİ MAHALLESİ
 26. ŞEKER MAHALLESİ
 27. ŞEYH ŞAMİL MAHALLESİ
 28. TOPÇU MAHALLESİ
 29. TUNAHAN MAHALLESİ
 30. YAPRACIK MAHALLESİ
 31. YAVUZ SELİM MAHALLESİ
 32. YEŞİLOVA MAHALLESİ
 33. YUKARIYURTÇU MAHALLESİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir