çankaya anıttepe mahallesi vestel servisi 0312 325 58 56

anıttepe vetsel servisi ekiplerimiz yıllardır olduğu gibi vetsel marka cihazlarınıza gerekli bakım ve onarım hizmetini sağlamaktadır.

Ancak bazı durumlarda her elektronik cihazda olduğu gibi beyaz eşyalarda da bir takım sorunlar orataya çıkabilmektedir.Vestel marka beyaz eşyalarda çıkabilecek sorunlarda mutlaka teknik destek sağlanmalıdır.

Bu destek ise bilinçli bir şekilde olmalıdır.Cihazınıza uygulanacak yanlış bir müdahale cihazınızda çok daha ciddi sorunlar ortaya çıkarabileceğinden alanında uzman bir ekipten yardım almanız yararınıza olacaktır.

Bulaşık makinelerinin en büyük düşmanlarından bir tanesi kireçlenmedir.Bu konuda cihazlarınıza uygun kireç çözücü kullanmalarını öneriyoruz.doğru bir kireç çözücü ve tuz kireçlenme sorununun üstesinden gelebilirsiniz.bu konudada anıttepe vetsel servisi destek hattımızı arayarak yardım alabilirsiniz.

Budolapları konusunda karşımızıa çıkan durumlardan bir tanesi yeterli soğutma yapılamadığı şeklindedir.Buzdolabı kapaklarınızın tam kapandığından emin olmalısınız.Gaz kaçağı olma durumuna karşı gerekli bakımları yaptırmalısınız.

Fırınlarda ise ocak alev almıyorsa gaz ayarları yapılmalıdır.Ayrıca çakmak bölgesi de mutlaka temizlenmelidir.Bu gibi işlemleri Anıttepe Vestel Servisi teknik destek birimimiz sizler için yapacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir